Wydarzenia bieżące

 

JM Rektor Akademii Morskiej w Gdyni prof. dr hab. inż. Janusz Zarębski w dniu 21 września 2017 roku wręczył podziękowania wszystkim osobom zaangażowanym w pomoc dzieciom z Rytla, które w dniach 21-27 sierpnia 2017 roku gościły w Akademii Morskiej w Gdyni. 

 

Jeszcze raz serdecznie wszystkim dziękujemy za okazane wsparcie, pomoc i zaangażowanie. 

14 września 2017 roku w Krakowie miała miejsce Gala Ambasadorów Kongresów Polskich. W trakcie uroczystości wręczono dyplomy Honorowych Ambasadorów Kongresów Polskich. Jeden z dyplomów trafił w ręce Prof. Piotra Jędrzejowicza. 

Dyplom jest wyrazem uznania zasług w promowaniu Polski jako miejsca międzynarodowych kongresów i jest  nadawany przez Polską Organizację Turystyczną oraz Stowarzyszenie Konferencje i Kongresy w Polsce.

Więc o Programie Ambasadorów Kongresów Polskich można przeczytać na stronie programu.

Wizyta Ambasadora Wietnamu

W dniu 19 września 2017 roku Władze Akademii Morskiej w Gdyni gościły Ambasadora Republiki Wietnamu, Pana Vu Dang Dzung, który przybył do naszej Uczelni w towarzystwie Pani Le Thi Thai Ha, Pierwszego Sekretarza oraz Pana Trinh Quan, Drugiego Sekretarza.

W dniu 11 września br. na pokładzie s/v Kruzernsztern odbyło się spotkanie przedstawicieli Akademii Morskiej w Gdyni oraz Politechniki w Kaliningradzie w celu omówienia możliwości współpracy w ramach Programu Transgranicznego Polska - Rosja.

Strony

Podmiot udostępniający: 

AM w Gdyni

Wytworzył informację:

I.Wierzbowska
24.02.2017
Wprowadzenie:
i.wierzbowska 24.02.2017
Ostatnia modyfikacja:
i.wierzbowska 24.02.2017