Wydarzenia bieżące

Zajęcia dla młodzieży na Wydziale Elektrycznym

W środę, 4 kwietnia 2018 roku, w Katedrze Automatyki na Wydziale Elektrycznym AMG odbyły się warsztaty pt. "Elementy programowania robotów przemysłowych", dla młodzieży z  Salezjańskiego Liceum Ogólnokształcącego im. św. Jana Bosko w Rumi. Uczniowie zapoznawali się z podstawami programowania manipulatora przemysłowego Kawasaki FS03N. W warsztatach uczestniczyło ośmioro uczniów z klasy o rozszerzonym profilu informatycznym. Towarzyszył im nauczyciel przedmiotów informatycznych.

27 marca 2018 r. uczniowie Zespołu Szkól Handlowych z Sopotu pod opieką nauczycieli pani Wiolety Budny i pana Jacka Stola uczestniczyli w warsztatach w laboratorium Techniki Cyfrowej zorganizowanych na Wydziale Elektrycznym Akademii Morskiej w Gdyni. Prowadzącą warsztaty była Krystyna Maria Noga, pracownik Katedry Automatyki Okrętowej.

Temat warsztatów: Implementacja algorytmu sterowania modelem dźwigu w strukturach układów programowalnych PLD.

Dzień Otwarty AMG

Wciąż zastanawiasz się nad wyborem odpowiedniego kierunku studiów? Nie wiesz, która uczelnia wyższa jest dla Ciebie najlepsza? Przyjdź na Dzień Otwarty Akademii Morskiej w Gdyni, a pomożemy Ci wybrać spośród 9 kierunków studiów i 42 specjalności.

Idea konkursu o nagrodę Czerwonej Róży

Czerwona Róża to symbol piękna, doskonałości i miłości. Pod tym hasłem kryją się także bogate tradycje pomorskiego środowiska akademickiego. Od 55 lat niezwykle prestiżowa statuetka „Czerwonej Róży” trafia do rąk wybitnych, najbardziej wyróżniających się studentów. A historię konkurs ma bogatą...

Strony

Podmiot udostępniający: 

AM w Gdyni

Wytworzył informację:

I.Wierzbowska
24.02.2017
Wprowadzenie:
i.wierzbowska 24.02.2017
Ostatnia modyfikacja:
i.wierzbowska 21.02.2018