Wydarzenia bieżące

Kochani!

Od poniedziałku do soboty na zaproszenie Rektora Akademii Morskiej prof. Janusza Zarębskiego gościmy dzieci z terenów po nawałnicy. Mamy dla nich atrakcje i pomoc fachowców - psychologów i służby medyczne. Chcemy, żeby dzieci odpoczęły od stresu i strachu, "naładowały baterie" przed rokiem szkolnym i powrotem do zniszczonych gospodarstw. Potrzebujemy Waszego zaangażowania - wolnego czasu i uśmiechu dla dzieciaków.

Czekamy na wolontariuszy! Liczymy na Waszą pomoc! 

Apel Akademii Morskiej w Gdyni

Akademia Morska w Gdyni włączyła się w akcję pomocy poszkodowanym w nawałnicy, która przeszła w ubiegłym tygodniu przez Kaszuby.

Rektor naszej Uczelni prof. Janusz Zarębski zaoferował wsparcie gminom Czersk i Chojnice. Do dyspozycji dzieci i opiekunów oddaje Studencki Dom Marynarza nr 4 w Gdyni, z wyżywieniem i pakietem atrakcji turystycznych.

Zbieramy też rzeczy potrzebne dzieciakom do szkoły: plecaki z wyposażeniem, kosmetyki, ubrania (8-14 lat). Można je przynosić do Domu Marynarza nr 4 w Gdyni.

To zresztą tradycja, że nasza fregata budzi podczas zlotów wielkich żaglowców zrozumiałe zainteresowanie. Przez 35 lat służby zyskała szacunek, sławę i przyjaciół na wszystkich kontynentach.

Uwagę mediów i tysięcy zgromadzonych skupił na sobie „Dar Młodzieży” -  TVP zorganizowała tutaj improwizowane studio telewizyjne, a podczas inauguracyjnego koncertu odwiedzili statek prominentni goście.

Aktualnie trwa przyjmowanie dokumentów w ramach rekrutacji dodatkowej na studia w Akademii Morskiej w Gdyni (AMG). Do dnia 15 września 2017 roku kandydaci będą mogli składać dokumenty na Wydział Elektryczny, Wydział Mechaniczny, Wydział Nawigacyjny oraz Wydział Przedsiębiorczości i Towaroznawstwa. Podczas rekrutacji dodatkowej decyduje kolejność zgłoszeń. 

Strony

Podmiot udostępniający: 

AM w Gdyni

Wytworzył informację:

I.Wierzbowska
24.02.2017
Wprowadzenie:
i.wierzbowska 24.02.2017
Ostatnia modyfikacja:
i.wierzbowska 24.02.2017