Informacje dla kandydatów

 

Aktualności

Rekrutacja w Systemie Internetowej Rekrutacji (IRK) trwa od 2 maja 2017 roku.

W dniu 3 sierpnia 2017 roku rozpoczęła się rekrutacja dodatkowa na studia w Akademii Morskiej w Gdyni (AMG). Do dnia 15 września 2017 roku kandydaci będą mogli składać dokumenty na Wydział Elektryczny, Wydział Mechaniczny, Wydział Nawigacyjny oraz Wydział Przedsiębiorczości i Towaroznawstwa. Podczas rekrutacji dodatkowej decyduje kolejność zgłoszeń.

Więcej informacji o rekrutacji znajduje się na stronach poszczególnych Wydziałów:

Wybierz studia w Akademii Morskiej w Gdyni i zdobądź zawód z przyszłością!

 

 


Na pewno chcesz zdobyć najbardziej poszukiwany i opłacalny zawód. Marzy Ci się zostanie specjalistą w jakiejś dziedzinie, praca na wysokim stanowisku lub prowadzenie własnej firmy.  Warto dążyć do urzeczywistnienia tych marzeń.  I dlatego warto podjąć naukę w Akademii Morskiej w Gdyni, która w swej ofercie ma prawie 50 specjalności realizowanych na czterech różnych wydziałach.

Studenci WPiT przed głównym wejściem AMG

Nasza oferta jest bogata i odpowiada na aktualne zapotrzebowanie rynku pracy, a niewątpliwą zaletą uczelni jest to, że kształci na wydziałach, kierunkach i specjalnościach zarówno morskich jak i lądowych. W naszej ofercie znajdziesz:

Akademia Morska w Gdyni stwarza możliwości niezbędne do prawidłowego studiowania i oferuje swoim studentom dobre warunki socjalno-bytowe i kulturalno-rekreacyjne. 

Podmiot udostępniający: 

AMG Biuro Promocji

Wytworzył informację:

iza
09.05.2016
Wprowadzenie:
M. Zajk 06.05.2016
Ostatnia modyfikacja:
i.wierzbowska 18.08.2017