Informacje dla kandydatów

Kandydaci na studia w Akademii Morskiej w Gdyni zobowiązani są do założenia konta w Systemie Internetowej Rekrutacji Kandydatów. Elektroniczna rekrutacja kandydatów rozpocznie się 7 maja 2018 roku. Kolejnym ważnym krokiem w procesie rekrutacji jest dostarczenie kompletu wymaganych dokumentów do Wydziałowej Komisji Rekrutacyjnej. Przyjmowanie dokumentów na studia stacjonarne i niestacjonarne I,II i III stopnia rozpocznie się 11 czerwca 2018 roku i potrwa do 16 lipca 2018 roku. W dniu 19 lipca 2018 roku nastąpi ogłoszenie wstępnych wyników rekrutacji, a zakwalifikowani kandydaci będą mieli czas do 25 lipca 2018 roku na złożenie oryginałów świadectw dojrzałości. Ogłoszenie ostatecznych wyników rekrutacji nastąpi 27 lipca 2018 roku.

Sprawdź terminy rekrutacji.

TARGI EDUKACYJNE

Wszystkich maturzystów zapraszamy do stoiska Akademii Morskiej w Gdyni podczas targów edukacyjnych, które odbędą się w Chojnicach, Giżycku, Kartuzach, Toruniu, Człuchowie, Gdańsku, Brodnicy, Stargardzie, Szczecinie i Szczecinku.

Sprawdź nasz kalendarz targów edukacyjnych.

DZIEŃ OTWARTY AMG

Już 13 kwietnia 2018 roku w godzinach 9:00 - 14:00 serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów szkół ponadgimnazjalnych i nauczycieli na Dzień Otwarty Akademii Morskiej w Gdyni, który odbędzie się w budynku głównym Uczelni (ul. Morska 81-87, Gdynia) oraz w budynku Wydziału Nawigacyjnego (al. Jana Pawła II 3, Skwer Kościuszki w Gdyni). Podczas Dnia Otwartego studenci opowiedzą o uczelni, tajnikach studiowania oraz życiu studenckim. Otwarte dla zwiedzających zostaną również nasze najnowocześniejsze laboratoria Wydziału Elektrycznego, Mechanicznego, Nawigacyjnego oraz Przedsiębiorczości i Towaroznawstwa. Dla zainteresowanych szkół i uczniów pracownicy Akademii Morskiej w Gdyni przeprowadzą ciekawe warsztaty i wykłady tematyczne.

Więcej szczegółowych informacji już wkrótce pojawi się na stronie internetowej: www.am.gdynia.pl oraz do.am.gdynia.pl.

Więcej informacji o rekrutacji znajduje się na stronach poszczególnych Wydziałów:

Podmiot udostępniający: 

AMG Biuro Promocji

Wytworzył informację:

iza
09.05.2016
Wprowadzenie:
B.Żołnowska 06.05.2016
Ostatnia modyfikacja:
i.wierzbowska 27.02.2018

 


Na pewno chcesz zdobyć najbardziej poszukiwany i opłacalny zawód. Marzy Ci się zostanie specjalistą w jakiejś dziedzinie, praca na wysokim stanowisku lub prowadzenie własnej firmy.  Warto dążyć do urzeczywistnienia tych marzeń.  I dlatego warto podjąć naukę w Akademii Morskiej w Gdyni, która w swej ofercie ma prawie 50 specjalności realizowanych na czterech różnych wydziałach.

Studenci WPiT przed głównym wejściem AMG

Nasza oferta jest bogata i odpowiada na aktualne zapotrzebowanie rynku pracy, a niewątpliwą zaletą uczelni jest to, że kształci na wydziałach, kierunkach i specjalnościach zarówno morskich jak i lądowych. W naszej ofercie znajdziesz:

Akademia Morska w Gdyni stwarza możliwości niezbędne do prawidłowego studiowania i oferuje swoim studentom dobre warunki socjalno-bytowe i kulturalno-rekreacyjne.