Informacje dla kandydatów

 

Aktualności

Rekrutacja elektroniczna na studia w roku akademickim 2017/2018 trwa od 2 maja 2017 roku. 

Nie wiesz co chcesz studiować?
(rozmowa z Izą Średzińską z Biura Karier Studenckich AMG)


Biznes Elektroniczny - nowa specjalność na kierunku Innowacyjna Gospodarka 

Biznes Elektroniczny

Kierunek: Innowacyjna Gospodarka

• studia stacjonarne i niestacjonarne II stopnia

Studia na specjalności umożliwiają zdobycie interdyscyplinarnej wiedzy oraz umiejętności z ekonomii, zarządzania, marketingu oraz informatyki pozwalających absolwentowi projektować, wdrażać i efektywnie prowadzić przedsięwzięcia w ramach wybranych modeli biznesu elektronicznego. Absolwent posiada wiedzę i kompetencje w zakresie m.in. wykorzystania Internetu, narzędzi marketingu elektronicznego, mediów społecznościowych, środków komunikacji elektronicznej w firmach, dzięki czemu są one w stanie zdobyć przewagę konkurencyjną na rynku. Absolwent jest przygotowany również do pracy w roli analityka potrzeb firm i organizacji w zakresie IT, jak również w roli eksperta w obszarze wdrożeń narzędzi IT w firmach.


25 - 27.05.2017 r. - Delfinalia 2017 - Gdyński Festiwal Muzyczny


24 - 26.05.2017 r. XIV Bałtycki Festiwal Nauki

Trwają zapisy na warsztaty i pokazy organizowane przez pracowników i studentów Akademii Morskiej w Gdyni. Program wydarzenia dostępny jest na stronie internetowej: bfn.am.gdynia.pl


Na pewno chcesz zdobyć najbardziej poszukiwany i opłacalny zawód. Marzy Ci się zostanie specjalistą w jakiejś dziedzinie, praca na wysokim stanowisku lub prowadzenie własnej firmy.  Warto dążyć do urzeczywistnienia tych marzeń.  I dlatego warto podjąć naukę w Akademii Morskiej w Gdyni, która w swej ofercie ma prawie 50 specjalności realizowanych na czterech różnych wydziałach.

Studenci WPiT przed głównym wejściem AMG

Nasza oferta jest bogata i odpowiada na aktualne zapotrzebowanie rynku pracy, a niewątpliwą zaletą uczelni jest to, że kształci na wydziałach, kierunkach i specjalnościach zarówno morskich jak i lądowych. W naszej ofercie znajdziesz:

Akademia Morska w Gdyni stwarza możliwości niezbędne do prawidłowego studiowania i oferuje swoim studentom dobre warunki socjalno-bytowe i kulturalno-rekreacyjne. Informacje na ten temat znajdziesz w dziale Dydaktyka.

Podmiot udostępniający: 

AMG Biuro Promocji

Wytworzył informację:

iza
09.05.2016
Wprowadzenie:
M.Bergańska 06.05.2016
Ostatnia modyfikacja:
M.Bergańska 23.05.2017