Rekrutacja na studia w AMG - przedłużony termin

Rekrutacja na studia w Akademii Morskiej w Gdyni

W dniu 12 czerwca 2017 roku rozpoczęto przyjmowanie dokumentów od kandydatów na studia w Akademii Morskiej w Gdyni. Osoby zainteresowane studiami w AMG mogą składać dokumenty na Wydział Elektryczny, Mechaniczny, Nawigacyjny oraz Przedsiębiorczości i Towaroznawstwa. Pełna oferta studiów I, II i III stopnia oraz studiów podyplomowych dostępna jest tutaj.

Do dnia 21 lipca 2017 roku przedłużono termin zgłoszeń elektronicznych oraz przyjmowania dokumentów potrzebnych do rekrutacji na studia na Wydziale Elektrycznym, Wydziale Mechanicznym oraz Wydziale Przedsiębiorczości i Towaroznawstwa. Terminy ogłoszenia wyników wstępnych i ostatecznych pozostają bez zmian. 

Każda osoba zamierzająca podjąć studia w AMG powinna wejść na stronę internetową Systemu Elektronicznej Rekrutacji, założyć konto kandydata i wypełnić wszystkie wymagane pola formularza. Przebieg rekrutacji opisany został tutaj.

Zanim rozpoczniesz proces rejestracji zapoznaj się z wszystkimi informacjami dotyczącymi rekrutacji. Informacje dostępne są w zakładce dla kandydatów. Jeśli masz pytania zadaj je Komisji Rekrutacyjnej:

           

          

          

                  

Podmiot udostępniający: 

AMG Biuro Promocji

Wytworzył informację:

M.Bergańska
10.07.2017
Wprowadzenie:
M. Zajk 06.07.2017
Ostatnia modyfikacja:
M. Zajk 17.07.2017